“Колосовці вправні у всьому!”

    Слід відмітити неоднократну співпрацю зі спортивним товариством та активну підтримку сільських голів та голів територіальних, зокрема: В.І.Городянко(Пришибська с.р.),  Ю.О.Зорю (Потоківська с.р.), Л.М.Кравченко (К.Потоківська с.р.), І.М.Кобку (Ч.-Знам’янівська т.г.), які делегували своїх представників на дані змагання.   В особистому заліку в змаганнях з шашок відзначився Прокопенко Юрій (Пришибська с.р.), який став срібним призером, а в змаганнях з піднімання 16-ти кілограмової гирі, ввійшов в четвірку кращих спортсменів.

В четвірці кращих і наш шахіст Горячковський Андрій та міні-футбольна команда( Клюсенко А., Близнюк І., Коваленко І., Федоренко Р., Нечитайло О., Остапець М.і Прокопенко Ю.).

      Призове перше місце наші хлопці (Федоренко Р., Прокопенко Ю., Остапець М.) посіли в змаганнях зі стрітболу.

      І, надзвичайне напруження, сплеск емоцій вирували під час перетягування канату. Наші канатчики, Нечитайло О., Прокопенко Ю. і Остапець М., боролися за перше місце, але трішечки не вистачило везіння- і ми посіли другу сходинку в турнірній сітці.

     Отже, всі ми бачимо, якими талантами багата наша Кременчуцька земля. Не зважаючи на втому, наші “козаки” одночасно зуміли достойно виступити в усіх видах спорту, і показали, що в Кременчуцькому районі є з кого братии приклад  для наслідування.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                             Провідний спеціаліст                                                                                                            Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”         Є.Є.Цилюрик