Про намір передачі в оренду окремого приміщення поліклініки Кременчуцької ЦРЛ

ІНФОРМАЦІЯ

про намір передачі в оренду окремого приміщення поліклініки Кременчуцької ЦРЛ 

На виконання вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методики оцінки об'єктів оренди, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629, Порядку передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл Кременчуцького району, затвердженого рішенням Кременчуцької районної ради від 20.05.2015 р. «Про затвердження нормативно-правових актів щодо оренди майна спільної власності  територіальних громад сіл Кременчуцького району», враховуючи розпорядження голови районної ради від 02.08.2016 №60 «Про надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщення на конкурсних засадах», Кременчуцька центральна районна лікарня оголошує про намір передачі в оренду окремого приміщення поліклініки Кременчуцької ЦРЛ площею 38,2 кв.м. за адресою: проспект Полтавський, 40 в м. Кременчуці Полтавської області, для облаштування кабінету ультразвукової та функціональної діагностики.

Об’єкт оренди є комунальною власністю територіальних громад Кременчуцького району.

Вимоги до орендаря (учасників конкурсного відбору):

-         відсутність обмежень зайняття господарською діяльністю;

-         відсутність заборгованості по сплаті кредитів, податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

-         наявність відповідної дозвільної документації у сфері надання медичних послуг та відповідної матеріальної бази.

Критерії оцінки учасників конкурсного відбору:

-         обов’язковою умовою відбору є проведення капітального ремонту учасником конкурсного відбору орендованого приміщення;

-         бажана наявність попередньої співпраці з Кременчуцькою ЦРЛ. 

 Заявки приймаються до 16.08.2016 р. 12.00 год. за адресою: 39627 Полтавська обл., м. Кременчук, проспект Полтавський, 40; e-mail: kremenchuk-crl@ukr.net; тел. 0536-724544; контактна особа – Дорошенко Т.В.