Відбулася сьома сесія районної ради сьомого скликання

27 липня відбулося пленарне засідання сьомої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Валерій Чечель, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком роботи голова районної ради Андрій Дрофа та заступник голови Едуард Скляревський вручили батькам загиблих воїнів АТО свідоцтва про занесення до книги Пошани Полтавської обласної ради їхніх синів - Сергія Кобицького та Віталія Кондакова. Усі присутні стоячи подякували Панюті Вірі Федорівні та Кондаковим Надії Костянтинівні та Олексію Дмитровичу за виховання синів.

Виступили перед депутатами жителі села Єристівка, які у своєму зверненні вимагали звернути увагу на важкий стан їхнього села, погану екологію та тяжкий стан здоров'я усіх, хто проживає у цій місцевості.

 Потому депутати затвердили порядок денний, внесли до нього шість додаткових питань та перейшли до розгляду проектів рішень.

 

Першими розглянули запити про підвищення розмірів соціальних стандартів та щодо індексації грошових доходів населення, які представив депутат Ігор Близнюк (депутатська фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"), далі заслухали звернення про несправедливі комунальні тарифи  від депутата Катерини Шушвал (партія простих людей Сергія Капліна). 

Виступив із запитом про стан доріг депутат Сергій Луценко (фракція ВО "Свобода"). Володимир Мудрий (фракція "Радикальна партія Олега Ляшка") оголосив звернення про об'єктивне розслідування ситуації з Інтернет Сервіс Провайдером ЛІНК.

Потому депутати розглянули зміни до ряду районних програм. Погодили звіт про виконання районного бюджету за півріччя та внесли зміни до показників бюджету на 2016 рік.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Кременчуцького відділення Кременчуцького відділу ГУ Національної поліції Олег Стешенко представив інформацію "Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у І півріччі 2016 року" 

Одноголосно прийняли депутати також інформацію «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2016 року».

У "Різному" виступив депутат обласної ради Валерій Чечель, який повідомив про зміни до Перспективного плану формування території громад Полтавської області, які обласна рада планує затвердити на черговому пленарному засіданні. Депутати вирішили додатково внести у порядок денний ще одне питання - про звернення до Полтавської обласної ради та облдержадміністрації. Проголосувавши за внесення цього питання, депутати прийняли рішення "Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації" та затвердили текст звернення.

Також у "Різному" виступили депутати Микола Черниш, Ганна Капустян, активіст Олег Савченко, директор Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тамара Бондаренко, та інші.