Відбулася шоста сесія районної ради сьомого скликання

25 травня відбулося пленарне засідання шостої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Валерій Чечель, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії депутати заслухали звернення жителів села Єристівка, у якому вони просять визнати їхнє село зоною екологічного лиха, терміново переселити їх у чисті райони та виплатити компенсації за втрачене майно та землі.

Потому депутати затвердили порядок денний та перейшли до розгляду питань.

Більшість проектів рішень було одностайно прийнято. Виникли запитання у присутніх щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік: депутати внесли зміни в частині фінансування районної ради, відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту, центральної районної лікарні. Також тривале обговоення супроводжувало звіт головного лікаря комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Артема Баркана, у результаті депутати не прийняли рішення по цьому питанню.

У "Різному" виступили Валерій Чечель, Іван Білоус, Володимир Мудрий, та інші.