Скликається шоста сесія Кременчуцької районної ради

Прийнято розпорядження про скликання шостої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 25 травня 2016 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.
 2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки».
 4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок Товариства з обмеженою відповідальністю «Єристівський гірничо – збагачувальний комбінат».
 5. Про зміни в складі Президії районної ради 7 скликання.
 6. Про звіт головного лікаря комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарської  діяльності установи за 2015 р.
 7. Про звіт головного лікаря центральної районної лікарні про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність установи за 2015 рік.
 8. Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім'ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки
 9. Про оздоровлення дітей та молоді у 2016 році.
 10. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
 11. Про передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам Кременчуцького району в міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
 12. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 13. Про  звернення  депутатів  Кременчуцької районної     ради  Полтавської області    до     Верховної      Ради       України,    Кабінету    Міністрів    України, Державного агентства автомобільних доріг України, Полтавської  обласної  державної  адміністрації,  Служби автомобільних доріг в Полтавській області, народного депутата України Жеваго К.В.
 14. Про  внесення  змін  до Районної  програми соціально-культурних заходів на 2016 рік.
 15. Про ліквідацію Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи І ступеня та передачу в оперативне управління регіональному ландшафтному парку «Кременчуцькі плавні».
 16. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.