Світлий день святої Перемоги

6 травня на Кременчуччині відбулися урочистості з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У селі Максимівка  зібралися ветерани, герої фронту, діти війни, учасники АТО, голови первинних організацій ради ветеранів, сільські голови, працівники установ та організацій,жителі району. 

Привітати ветеранів із цим світлим святом прибули голова районної ради Андрій Дрофа, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний.

Колона ветеранів на чолі з керівництвом району, під переможні мелодії духового оркестру пройшла врочистою ходою по центральній вулиці села  до пам’ятника «Загиблим воїнам», де відбулася офіційна частина свята.

Присутніх привітали голова районної ради Андрій Дрофа, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний, голова ради районної організації ветеранів Олексій Щербуха. Звернувся із вітальними словами до своїх товаришів по зброї та молодого покоління і ветеран Великої Вітчизняної війни Петро Якович Мудрий, житель села Піщане.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, як доказ синівської вдячності та вічної пам’яті за загиблими до пам’ятника лягли гірлянди живих квітів.

Після урочистостей усіх чекала традиційна солдатська каша та загальне фото на згадку.