Тривожні дзвони Чорнобиля

26 квітня у Ялинцівському сільському будинку культури відбувся тематичний захід, присвячений 30-й річниці Чорнобильської трагедії «Дзвони Чорнобиля». Взяли участь у заходах голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, небайдужа громадськість.

У фойє будинку культури було розгорнуто тематичну  виставку дитячих малюнків та книжкову виставку «Тривожні дзвони Чорнобиля»,  підготовлену працівниками центральної районної бібліотеки та Ялинцівської сільської бібліотеки – філії.

У залі зібралися ті, кому до цих пір болить той трагічний квітневий день - ліквідатори, переселенці, друзі та знайомі чорнобильців. «Мирний атом» за кілька секунд перевернув їхнє буття: забрав домівки, здоров’я, надії, спокій, а у когось відібрав і життя.

Перед присутніми виступили голова районної ради Андрій Дрофа, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник. Очільники району подякували чорнобильцям за їхній подвиг, побажали  здоров’я, сімейного затишку, чистого і мирного неба над головою.

За мужність і героїзм, готовність до самопожертви заради людства учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Перед присутніми виступив Володимир Горпинко - ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії, мешканець села Потоки.

Жителька села Вільна Терешківка Юлія Ющенко, яка є авторкою книги «Чорнобильська віхола» про пережиту атомну трагедію, продекламувала два твори із своєї книги «В пам'ять загиблих Чорнобильців» та «Чорнобилю».

Хвилиною мовчання було вшановано померлих чорнобильців.

Учасники художньої самодіяльності району підготували для присутніх трепетні і душевні пісні та танцювальні композиції.