Оголошення про намір передати в оренду майно

 

Оголошення

про  намір передати  в оренду   майно

Кременчуцька районна  рада  має намір передати в оренду вільні нежитлові приміщення, які належать до спільної  власності територіальних громад Кременчуцького району 

 

№ п/п

Адреса приміщення

(майна)

Площа, кв.м

Вартість

приміщення

(майна)

Орендна плата за базовий

(перший місяць)

грн.

Мета використання

Термін оренди

    Балансоутримувач

1

2

3

4

6

7

8

9

1

вул. Соборна

(Леніна),

14/23

14,85

 

 

    69764,00

1046,46

для розміщення офісу

2 роки 11 місяців

Кременчуцька районна рада

2

вул. Соборна

(Леніна),

14/23

19,15

 

89966,00

1349,49

для розміщення офісу

2 роки 11 місяців

Кременчуцька районна рада

 

Заяви (встановленого зразка) про оренду зазначених нежитлових приміщень приймаються протягом 10 робочих днів після публікації оголошення. У разі надходження двох або більше заяв буде оголошений конкурс на право оренди цих  нежитлових приміщень.

Разом із заявою юридична особа або фізична особа – підприємець подає такі документи:     

           юридична особа: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів; копію  виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державну реєстрацію юридичної особи; копію довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ; копію довідки про взяття на облік платника податку; копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (в разі потреби).

       фізична особа-підприємець: копію документа, що посвідчує фізичну особу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; копію  виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державну реєстрацію фізичної особи; копію довідки про взяття на облік платника податку; копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (в разі потреби).

           Після прийняття рішення (розпорядження) Кременчуцькою районною радою  щодо надання в оренду приміщення, орендар зобов’язаний відшкодувати Кременчуцькій районній раді  витрати на публікацію оголошень, пов’язаних з передачею майна та відбором оцінювачів, проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, рецензування та на   виготовлення документів, необхідних для укладення договору оренди.

Заяви приймаються  за адресою: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Соборна (Леніна),14/23, ІІ поверх, приймальня районної ради. Додаткову інформацію можна отримати у відділі майна районної ради за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Соборна(Леніна),14/23, кімн.223, т. 2-01-37.

 

               Перелік вільних приміщень, які належать до спільної   власності територіальних громад Кременчуцького району

 

№ п/п

Адреса приміщення

Площа  

 (кв.м) 

   Характеристика

Балансоутримувач

1

вул. Соборна

(Леніна), 14,23

14,85

1 поверх

Кременчуцька районна рада

2

вул. Соборна (Леніна),14,23

19,15

1 поверх

Кременчуцька районна рада

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                                          Е.І.Скляревський                          

 

 

Опубліковано 22.04.2016