Новини спорту

Че-Ка-володар цьогорічного Кубку з міні-футболу

 

     Цього ж дня, 16 квітня,в СК “Нафтохімік” (м.Кременчук) відбулись фінальні змагання чемпіонату району з міні-фуболу серед команд Прем’єр-ліги.

    Футбольні трибуни зібрали чисельну кількість вболівальників, які бурхливими оваціями підтримували граючі команди.

     В результаті, володарем золотих медалей і Кубку стала команда “Че-Ка”(с.Піщане). Почесне друге місце виборола “Мацураба” ( м.Кременчук) і рокитнянський “Мегаспорт”- бронзовий призер чемпіонату.

    Переможці і призери змагань були нагороджені Кубком, грамотами і медалями.

    Також дипломи і подарунки отримали головний суддя чемпіонату Попович Олександр Іванович, два кращі судді: Палаженко Руслан та Капшук Валерій. Кращим бомбардиром визнано Артем’єва Олександра (“Че-Ка”), гравцем Скляренка Валерія ( “Мегаспорт”) і кращим голкіпером став Апін Дмитро ( “Мацураба”).

    Відзначені дипломами і тренери команд:

Левченко Григорій ( “Че-Ка”), Самарчев Павло ( “Мацураба”), Скляренко Валерій (“Мегаспорт”), Горб Сергій (“Світанок”), Соколов Віталій (“Деївка”), Чічіков Григорій (“Вільтер”) та Дудін Олександр (“Вікнароф”).

    З хорошим настроєм і масою позитивних емоцій вболівальники залишили футбольні трибуни, а гравці команд, вже 23 квітня, з новими силами вступають в боротьбу за володіння Кубком району з футболу 2016 року.

 


 

 

“Золото в наших ветеранів ”

 

     16 квітня в СК “Розсошенці”(м.Полтава) відбувся фінал чемпіонату області з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старші.

     Команди-фіналісти з Миргородського, Кременчуцького , Козельщинського, Полтавського, Лубенського і Зіньківського районів в запеклій боротьбі змагалися за почесне перше місце.

    Але, наша збірна, у фінальному двобої з полтавчанами, з рахунком 2:1, стала володарем цьогорічного Кубку з футзалу серед ветеранів 40 років і старші.

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                                       Є.Є.Цилюрик