Депутатські комісії розглянули проекти рішень

14 квітня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання,  на яких депутати розглянули проект порядку денного п’ятої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

Попередньо члени Президії узгодили порядок роботи комісій.

На спільному засіданні, де головувала депутат Ганна Капустян, заступник голови районної ради Едуард Скляревський представив проект порядку денного чергової сесії, Андрій Дрофа наголосив, що додатково вносяться питання «Про внесення доповнень до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 29.12.2015 р. «Про  передачу об’єктів спільної власності територіальних громад Кременчуцького району» та два депутатські запити Ганни Капустян.

Потому депутати погодили Порядок підготовки проектів рішень Кременчуцької районної ради, рекомендували сесії внести зміни до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки» та районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки. Розглянули Програму охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2016-2020 роки («Довкілля-2020») та заслухали інформацію Андрія Гаврилова «Про результати роботи тимчасової контрольної комісії по перевірці діяльності центральної районної лікарні та комунального закладу районного центру первинної медико – санітарної допомоги».

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій. Бюджетна комісія під головуванням Миколи Черниша розглянула внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. Освітянська на чолі з Ігорем Близнюком погодила внесення змін до Положення про районну централізовану бібліотечну систему. Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології, яку провела цього дня Ганна Капустян, розглянула виконання ряду районних програм. 

Також стан виконання програм розглянули комісії  з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією (голова – Сергій Луценко), з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення (голова Наталія Маз). Окрім проектів рішень на комісіях було розглянуто також інші питання життєдіяльності району.

Окремо 15 квітня провела своє засідання постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою під керівництвом Артема Арішіна. Участь у роботі цієї комісії взяли голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови ради Едуард Скляревський, депутат Дмитро Колотієвський, начальники відділів районної ради та райдержадміністрації. 

На комісію було запрошено начальника філії «Глобинський райавтодор», однак він не з’явився. Найбільше зацікавлення викликало у депутатів питання про роботу райавтодору та стану доріг у районі, яке підняв у своєму запиті депутат Сергій Луценко. Виступив перед присутніми з цього приводу начальник Кременчуцької дільниці Дмитро Килимник, депутати мали багато запитань, однак виступаючий далеко не на всі зміг відповісти. Тому було вирішено запросити повторно уже на пленарне засідання начальника філії «Глобинський райавтодор» та керівника обласної служби доріг.