Скликається п'ята сесія Кременчуцької районної ради

Прийнято розпорядження про скликання п'ятої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 22 квітня 2016 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки».
 4. Про Програму охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2016 – 2020 роки («Довкілля – 2020»).
 5. Про виконання програм з різних напрямків діяльності, прийнятих районною радою.
 6. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради шостого скликання від 20.05.2015 року  «Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району».
 7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 8. Про Порядок підготовки проектів рішень Кременчуцької районної ради.
 9. Про результати роботи тимчасової контрольної комісії по перевірці діяльності центральної районної лікарні та комунального закладу районного центру первинної медико – санітарної допомоги.
 10. Про внесення змін до Положення про Кременчуцьку районну централізовану бібліотечну систему.
 11. Про депутатський запит депутата районної ради Луценка С.В.
 12. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.