Григорій Ус відсвяткував 90-ту весну

5 квітня святкував 90-річчя Григорій Ус, житель села Білецьківка. Привітати його із славною датою прибули голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, голова ради Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій Щербуха, Білецьківський сільський голова Анна Самойлюк,голова первинної ветеранської організації Білецьківської сільської ради Василь Коваленко.

Ювіляр з радістю приймав вітання від поважних гостей. Не дивлячись на солідний вік, жваво ділився враженнями про нинішні часи та згадував події свого довгого і насиченого життя.

Народився Григорій Ус у селі Білецьківка. Під час війни був вивезений до Німеччини, у 1945 році був мобілізований до діючої армії, служив у танково-десантних військах. Після повернення на батьківщину влаштувався на Крюківський вагонобудівний завод, де і пропрацював на різних посадах до 1981 року. Після виходу на пенсію ще 18 років працював у місцевому радгоспі «Більшовик». Зараз бере активну участь у діяльності первинної ветеранської організації, відстоює права ветеранів.

Від щирого серця бажаємо Григорію Федоровичу щедрої долі, всіляких гараздів, міцного здоров’я та довгих щасливих років життя!