Новини спорту

“Максимівка-переможець I ліги з футзалу 

       16 березня пройшов фінал чемпіонату району з міні-футболу серед команд I ліги.

       За звання переможця чемпіонату змагались команди-фіналісти: ”Темп”(Градизьк), “Пришиб”, “Піщане” і “Максимівка”(Недогарківська громада).

       Незважаючи на прохолодну березневу погоду, температура на футбольному майданчику була надзвичайно висока.

      І, в результаті, почесне третє місце в піщанської команди, яка, з рахунком 4:2, обіграла  градизький “Темп”.

      З рахунком 3:2 команда “Максимівка” отримала  перемогу в Пришибської збірної, ставши переможцем чемпіонату серед команд I ліги, а команда“Пришиб” - срібним призером  цьогорічних змагань.

      Звання кращого гравця отримав Прядко Віталій (“Піщане”), а кращим голкіпером чемпіонату визнано Сошилова Даніїла (“Пришиб”).

Особлива подяка за активний розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення Кременчуччини та  підтримку своїх команд, Городянко Валентині Іванівні (голова Пришибської громади), Пащенко Вірі Костянтинівні (голова Недогарківської громади) і Красницькому Олександру Петровичу (голова Піщанської громади).

      Слова подяки від пришибських футболістів звучали і на адресу Корецького Миколи Анатолійовича, за активну підтримку команди Пришибської громади.

     Голова КРО ВФСТ “Колос” Горячковський Андрій Федосійович та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семерянін Оксана Григорівна привітали і нагородили переможців, призерів та  кращих гравців грамотами і медалями. 

     Для вболівальників Прем’єр-ліги нагадуємо, що фінальні змагання відбудуться вже 16  квітня 2016 року.

 

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                                       Є.Є.Цилюрик