Про передачу повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців

22 березня голова районної ради зібрав сільських голів – очільників об’єднаних територіальних громад. Питання, яке вимагало нагального вирішення - про передачу повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців. Тому до участі в обговоренні проблеми були залучені працівники юстиції: Юрій Волочай – начальник Кременчуцького РУЮ, Людмила Шевченко – заступник начальника  Кременчуцького РУЮ, Юлія Костянецька - начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Кременчуцького РУЮ.

Почав голова районної ради з того, що в найближчий час район може залишитися без реєстраційної служби, діюча нині структура підлягає реформуванню до 30 квітня. Є пропозиція спільними зусиллями п’яти об’єднаних громад та районної ради створити таке формування на базі якоїсь з ОТГ. Кожен із присутніх сільських голів висловився з цього приводу, однак спільної думки досягнуто не було. Хвилювали сільських голів питання якості надання послуг реєстраційною службою, варіанти можливого розміщення та розподілення доходів від діяльності організації. 

Принагідно учасники наради обговорили перспективу існування нині діючих організацій містобудування та архітектури, ДАБК, ЦНАП, районної лікарні та КЗ РЦ ПМСД.

Основна думка, якою керувалися голова районної ради Андрій Дрофа та очільники  об’єднаних територіальних громад – зробити усі ці служби та організації ближчими до людей, забезпечити максимальну зручність у користуванні послугами та гарантувати ефективність діяльності.

Андрій Дрофа запропонував створити робочу комісію, яка б зайнялася докладним вивченням цього питання.

Учасники наради домовилися зібратися 25 березня для продовження роботи.