Новини спорту

Володарі Кубку області з футзалу! 

     19 березня в спортивному комплексі “Розсошенці” Полтавської області пройшли фінальні змагання  обласного  чемпіонату з футзалу серед чоловіків, в яких прийняли участь 6 команд області, а саме: Полтавський, Кременчуцький, Гадяцький, Миргородський, Козельщенський і Лубенський райони.

    Кременчуцький  район представляла команда у складі: Галати О., Остапця М., Приписвіта В., Прядка В., Миронова П., Сьорі С. та Юрченка І.

     Команди, згідно жеребкування, були поділені на дві групи. До нашої групи ввійшли Гадяцький і Лубенський райони.

     В надзвичайно напружених іграх наші хлопці вийшли до фіналу, в якому, в боротьбі за 1 місце, не поступилися козельщанським футболістам, завоювавши золоті медалі, та, ставши цьогорічними володарями Кубка області  з футзалу серед чоловічих команд. 

Непереможний спортивний дух наших ветеранів 

    Хочеться відмітити і наших минулорічних чемпіонів України з міні-футболу серед ветеранів 55 років і старших, які і цього року взяли участь в даному Чемпіонаті України з футзалу, який проходив з 17 березня в м.Житомир.

    Наша збірна, на чолі з Горячковським А., у складі: Веселовського А., Матяша А., Коби Г., Стеценка В., Негоди Ю., Паюрова П., Куванікова В., серед десяти збірних команд України, стали четвертими, поступившись третім місцем команді “Чорне море” (м.Одеса). Особлива подяка за спонсорську підтримку нашої команди Малагловцю А. та Веселовському А.

    Цього року нашим спортсменам, мабуть, трішечки не вистачило везіння. Та, незважаючи на маленьку невдачу, хочеться сказати, що наші ветерани достойні щирої похвали і найвищої нагороди, оскільки саме вони являються активними учасниками спортивного життя Кременчуччини і яскравим прикладом для підростаючого покоління майбутніх чемпіонів.

  

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                                       Є.Є.Цилюрик