Створили Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

16 березня у районній раді відбулася нарада сільських голів. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа. Взяли участь у його роботі керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін, начальники відділів районної ради, головний архітектор району Олександра Котяй, та інші.

Першим питанням було розглянуто пропозицію про утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Сільські голови одностайно підтримали Андрія Дрофу і прийняли рішення «Про   Координаційну   раду  з  питань місцевого самоврядування при голові районної    ради   сьомого   скликання» та затвердили Положення про її діяльність.

Далі заслухали головного архітектора Олександру Котяй, яка доповіла про стан містобудівної документації на території Кременчуцького району та послуги, які надаються сектором містобудування та архітектури. Усі присутні зійшлися на думці, що в населених пунктах, де немає можливості виготовити генеральні плани, необхідно продовжити термін дії наявної документації з цього питання.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін коротко доповів про проект порядку денного другого пленарного засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Також обговорили питання підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування району.