Депутатські комісії в дії

15 березня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання,  на яких депутати розглянули проект порядку денного другого пленарного засідання четвертої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

Спільне засідання провів голова бюджетної комісії Микола Черниш. Під час розгляду проекту порядку денного виступила депутат Раїса Герасименко із пропозицією внести питання про роботу медичних закладів у Білецьківській сільраді, її підтримала Білецьківський сільський голова Анна Самойлюк. Микола Черниш пообіцяв розібратися з цією проблемою, повідомив, 

що в даний час працює тимчасова контрольна депутатська комісія по перевірці діяльності Центральної районної лікарні та комунального закладу районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Голова районної ради Андрій Дрофа запропонував зібратися наступного дня у Білецьківці і вивчити питання на місці.

Потому керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін доповів про план роботи районної ради на 2016 рік. Депутати погодили проект рішення і рекомендували його до розгляду на сесії. Також було погоджено проект Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2016 рік, який представила завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Яна Сторожева.

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій.

Бюджетна комісія під головуванням Миколи Черниша розглянула звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, погодила умови оплати праці голови районної ради та докладно вивчила внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. Стосовно останнього – в деяких аспектах не було досягнуто згоди і депутати комісії вирішили перервати засідання для довивчення питання та зібратися знову для остаточного узгодження пропозицій 17 березня.

Постійна комісія з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації, яку очолює Ігор Близнюк, погодила Районну програму соціально-культурних заходів на 2016 рік, розглянула внесення змін і доповнень до Програми підтримки сім'ї та молоді району на 2015-2016 рік, Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки», програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки. Заслухали головного редактора районної газети «Перемога» щодо реформування друкованого засобу та редакції газети, співзасновником яких є Кременчуцька районна рада. 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології заслухала директора ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Валентина Свириденка, який представив комплексну цільову програму «Заліснення земельних угідь Кременчуцького району Полтавської області на період 2016 – 2020 роки». Комунальна комісія на чолі з Артемом Арішіним розглянула звіт директора КП «Архбудпроект» Антона Левчука про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність за 2015 рік.

Досить плідно попрацювала комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення під головуванням Наталії Маз: депутати розглянули та рекомендували до розгляду на сесії Програму «Цукровий та нецукровий діабет на 2016 рік», Програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2016 – 2018 роки, внесли зміни до програм соціального захисту населення району.

  Комісія з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією вивчила та рекомендувала до розгляду на сесії проекти рішень щодо змін у складі Президії ради, у складі постійних комісій, погодила внесення змін до структури апарату районної ради та присвоєння рангу голові районної ради, розглянула запропоновані зміни до Регламенту районної ради та ознайомилась із запитом депутата районної ради Капустян Г.Т. Також депутати погодили проекти рішень щодо розгляду інформацій «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2015 року» та «Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у 2015 році».