Новини спорту

Успіхи на волейбольному майданчику! 

     Прихильники здорового способу життя, а також завзяті волейболісти, зібралися на волейбольному майданчику в ЗОШ №7 м.Кременчука, щоб не тільки пограти, а й, звичайно ж, просто поспілкуватися, отримати заряд  позитивної енергії і бадьорості.

    Зі щирими вітаннями і найкращими побажаннями яскравої перемоги в районному чемпіонаті з волейболу серед чоловіків, виступив голова КРО ВФСТ “Колос” А.Ф.Горячковський.

    Помірятись своїм досвідом, професійною майстерністю зібралися команди з Пришибу, Омельника, Білецьківки, Дмитрівки і дві команди з Вільної Терешківки.

    Стукіт сердець гравців, спричинений викидом адреналіну, в унісон вторив з ударами волейбольного м’яча. Температура в залі з кожною хвилиною підвищувалась від шквалу емоцій, як серед учасників, так і серед вболівальників.

    Кілька годин поспіль волейбольна  гра тримала усіх в надзвичайній напрузі, і, все ж  таки, переможець визначився.

    Переможцем чемпіонату стали Омельницькі волейболісти. Срібний призер змагань - Білецьківська команда і почесне третє в Дмитрівських гравців.

    Хочеться відмітити Левицького Михайла, Сохіна Олександра і Остапця Максима- кращих гравців чемпіонату.

    Особлива подяка за акивну участь в спортивному житті району та забезпеченні участі команд в даних змаганнях Шереметьєвій Олександрі Іванівні (голова Омельницької громади), Самойлюк Анні Василівні (голова Білецьківської сільської ради), Городянко Валентині Іванівні (голова Пришибської громади),  Прядко Антоніні Іванівні (голова Дмитрівської сільської ради), а також депутату районної ради, активному організатору і  учасникові спортивного руху на селі, Близнюку Ігореві Володимировичу, який організував дві команди з с.Вільної Терешківки.

    Переможці і призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями.

    Хотілося ще добавити, щоб здоровий спосіб життя став запорукою відмінної спортивної форми не тільки кожного жителя Кременчуччини, Полтавської області, а й всієї крани!

 

Омельницькі красуні знову в лідерах 

     Цього ж дня в м.Нові Санжари в обласному чемпіонаті з волейболу серед жінок  наші красуні змагалися за звання найкращої жіночої волейбольної команди.

    Під керівництвом тренера Сохіна Л.Б., наша команда у складі: Погребняк Олени, Зеленської Ірини, Тонконог Тетяни, Цимбал Катерини, Стовпнік Валерії, Жилікової Наталії та Федоренко Вілени, яка ,до речі, визнана кращим гравцем,обігравши в своїй групі Миргород, Лохвицю і Решетилівку, у фінальній зустрічі з полтавчанами,з рахунком 25:6, отримали перемогу, ставши найкращою жіночою волейбольною командою в Полтавській області.

 Футбольні новини

 

   Вже з 05 березня 2016 року планується проведення Чемпіонату району з міні-футболу, в якому, на даний час, заявилось більше 15-ти команд.

 Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                                       Є.Є.Цилюрик