До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого у Кременчуці та Кременчуцькому районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27-му річницю виведення військ з Афганістану.

Насамперед   традиційно зібралися в парку „Воїнів-інтернаціоналістів” біля пам’ятника «На Афганській тропі». На мітинг прибули голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, міський голова Віталій Малецький, голова Кременчуцької районної державної адміністрації Володимир Ярмола, голова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський, члени  Кременчуцької міської організації  української спілки ветеранів Афганістану, учасники АТО, учасники бойових дій та їхні сім’ї, колективи  підприємств, установ міста та Кременчуцького району, небайдужа громадськість. Благочинний Кременчуцького округу протоієрей Іоанн відслужив панахиду за загиблими. 

У Кременчуцькому районі учасники заходу спочатку вшанували пам’ять воїнів – інтернаціоналістів у селі Червона Знам’янка біля меморіального знаку на честь загиблого в Афганістані старшого лейтенанта Олександра Вовка. Після виступу заступника Червонознам’янського сільського голови Юрія Жмака присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

 
 

У селі Рокитне біля пам’ятника загиблим воїнам – афганцям відбувся мітинг-реквієм “Війна болить в моїй душі”. До присутніх зі словами скорботи за загиблими та вдячності за героїзм звернулися  голова районної ради Дмитро Колотієвський, голова райдержадміністрації Олексій Ярмола, заступник Омельницького сільського голови Олена Лагай. Виступив перед присутніми воїн-афганець Олег Радченко.

 
   

В глибокій шанобі схилили голови учасники мітингу, вшановуючи хвилиною мовчання полеглих бійців. Квіти пам’яті та скорботи поклали мешканці Кременчука та Кременчуцького району до підніжжя пам’ятника та на могили загиблих солдат: молодших сержантів Олександра Петровича Гольця, Віктора Васильовича Харечка та рядового Сергія Олександровича Дуки з с.Рокитне.