День знань у школах Кременчуцького району

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Не оминули увагою День знань районна рада та органи місцевого самоврядування, керівники привітали теплими словами та відзначили свято Першого дзвоника разом з школярами, вчителями та батьками в навчальних закладах району. Зокрема, голова районної ради Володимир Сіора – в Червонознам’янському навчально-виховному комплексі та в Майбородівській ЗОШ І-ІІ ступенів, радник голови районної ради Остапець Юлія  побувала  у с. Ялинці. 

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі,  ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!