07 серпня головою районної ради Сіорою В.і. була проведена зустріч із мешканцями територіальних громад Кременчуцького району.

07 серпня головою Кременчуцької районної ради Сіорою Володимиром Івановичем  було проведено виїзний  прийом по особистим питанням  з мешканцями Келебердянської, Салівської, Кобелячківської та Пришибської сільських рад.

Жителів місцевих громад турбували питання благоустрою та соціальної сфери (водопостачання, підвищення напруги в електромережах, ремонт доріг).

 

Зокрема Салівська територіальна громада вболіває за вирішення складне у фінансовому плані але необхідне для подальшого соціально-економічного розвитку громади питання будівництва дитячого садочка.

В.І. Сіора в ході спілкування з населенням наголосив, що проблеми села необхідно вирішувати спільними зусиллями. Багато питань можна з’ясувати, не виходячи з приміщень кабінетів, а тому необхідно конструктивно підходити до кожного актуального факту звернення.

Спілкуючись з громадянами Сіора Володимир Іванович, намагався враховувати думку кожного та надати відповіді на всі виниклі питання. 

«Вирішення соціальних проблем часто залежить від впливу загальнодержавних факторів, а тому серед громадян необхідно проводити широку роз’яснювальну роботу та частіше спілкуватися з населенням», - зазначив голова районної ради.

По завершенню особистих прийомів мешканці територіальних громад Володимир Сіора провів виробничі наради із сільськими головами цих громад, на яких основний акцент був поставлений на піднятих питаннях під час зустрічей із громадянами.