Відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Кременчуцької районної ради

29 липня 2014 року відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Онисій Петращук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

На початку роботи депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять міського голови Олега Мейдановича Бабаєва, а також українських вояків та мирних громадян, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Після відкриття сесійного засідання депутати взяли до відома інформацію про створення у раді депутатської групи «Кременчуччина за зміни» у складі десяти чоловік, керівником групи і уповноваженою особою обрано Олександра Ситюка.

Потому затвердили порядок денний, доповнивши його питаннями про передачу  міжбюджетних трансфертів на 2015 рік Кременчуцькій міській раді, про оголошення конкурсу на написання Гімну Кременчуцького району та затвердження Положення про проведення конкурсу на написання проекту Гімну Кременчуцького району, про депутатський запит від депутата районної ради Капустян Ганни Тимофіївни.
По першому питанню  «Про внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району на 2014 рік» виступив заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, блок фінансових питань представив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олексій Лазоренко. Більшістю голосів рішення були прийняті.
Потім депутати розглянули звіти про роботу, які представили заступник начальника Кременчуцького районного відділу УМВС України в Полтавській області Дмитро Свиріпа та заступник прокурора району Георгій Бровко. Після обговорення депутати  прийняли відповідні рішення «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у І півріччі 2014 року» та «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2014 року».

Одноголосно було прийнято звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, спорту та питання надання згоди на отримання гірничого відводу ТДВ «Світловодське кар’єроуправління».

Заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський виступив по заключних питаннях порядку денного, зокрема:

- Про затвердження розпоряджень голови районної ради;

- Про внесення змін до списку присяжних Кременчуцького районного суду;

- Про внесення змін та доповнень до рішення 19 сесії районної ради шостого скликання «Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району»;

- Про передачу на праві оперативного управління автомобіля ГАЗ-52;

-  Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району;

- Про депутатський запит депутата районної ради Зінченка С.А.;

- Про оголошення конкурсу на написання Гімну Кременчуцького району та затвердження Положення про проведення конкурсу на написання проекту Гімну Кременчуцького району;

- Про депутатський запит депутата районної ради Капустян Г.Т.
Однак, депутати згодилися не зі всіма проектами рішень. Так, були прийняті з поправками рішення про депутатський запит депутата районної ради Зінченка С.А. та рішення «Про оголошення конкурсу на написання Гімну Кременчуцького району та затвердження Положення про проведення конкурсу на написання проекту Гімну Кременчуцького району». Врахувавши висновки комісії та результати розгляду на Президії, депутати проголосували за передачу на праві оперативного управління автомобіля ГАЗ-52 Максимівській сільській раді, хоч попередньо було розроблено проект рішення про передачу автомобіля  Потоківській сільській раді.

Неоднозначно проголосували обранці району і за депутатський запит Ганни Капустян. На розгляд було запропоновано проект рішення, розроблений самою депутаткою. Депутати не прийняли цей проект рішення. Тоді депутат Олександр Ситюк запропонував розглянути проект рішення, розроблений юридичним відділом районної ради. Більшістю голосів його було прийнято.

Загалом було розглянуто 18 питань та прийнято відповідно 18 рішень.