Відбулася п'ята сесія Кременчуцької районної ради восьмого скликання

П’ята сесія районної ради восьмого скликання, що відбулася сьогодні, 18 лютого, розпочалася з хвилини мовчання, якою депутатський корпус вшанував пам’ять двох наших земляків: В’ячеслава ОЛЕКСІЄНКА та Олександра ВОЙТЕНКА – учасників бойових дій, захисників України, які відійшли у вічність, віддавши свої молоді життя за наш мир та спокій.

Після відкриття пленарного засідання,  яке провів Антон САМАРКІН і в якому взяли участь сорок три депутати районної ради та представники громад району, було затверджено порядок денний та включено до нього дванадцять додаткових питань, що потребували невідкладного розгляду. 

Цього дня були прийняті рішення про затвердження звітів про виконання за 2020 рік бюджетів Кременчуцького та Козельщинського районів, затверджено Програму забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2021 – 2022 роки, внесено зміни до низки рішень районної ради, прийнятих на попередніх сесіях.

На виконання рішень районної ради про реорганізацію Козельщинського, Глобинського та Семенівського районів, у свою чергу, були ухвалені рішення про ліквідацію виборчих комісій у згаданих районах. Після обідньої перерви депутати перейшли до розгляду фінансових питань, що насамперед стосувалися розподілу залишків коштів, які утворилися на кінець минулого року, між бюджетами з урахуванням їх цільового призначення, та прийняли ряд відповідних рішень.

У «Різному» виступила Світлана ТЕРЕЩЕНКО, начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка ознайомила присутніх з роботою центру.

 

Загалом депутати протягом кількох годин плідно попрацювали, прийнявши рішення по сімнадцяти питаннях.