Правовий вісник. Новини. Закони. Коментарі

Безоплатна правова допомога на Полтавщині, які її можливості, основні орієнтири у роботі, які послуги можуть отримати громадяни, звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги. Про це і не тільки читайте у черговому номері видання.

4-го липня в Україні відзначають День Національної поліції. Про те, як відзначали своє професійне свято наші партнери – правоохоронці Полтавщини, читайте у липневому випуску газети.

П’ятий рік поспіль громади Полтавщини об’єднуються, щоб перемогти та втілити в життя такі важливі й актуальні проєктні ініціативи в рамках конкурсу «Бюджет участі Полтавської області». Про особливості ініціативи, умови участі читайте у матеріалі від наших партнерів – представників Полтавської обласної ради.

XIII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, – як він відбувався на Полтавщині читайте у матеріалах від фахівців Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Успіхами Пришибської громади Полтавської області ділиться її очільниця Валентина ГОРОДЯНКО у рубриці «Життя ОТГ».

Електронні трудові книжки, електронні лікарняні - про ці та інші законодавчі новації інформують представники Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

У рубриці «Новини від партнерів» читайте, як завдяки фаховим діям представників прокуратури  вдалося захистити права місцевої громади Полтавщини.

Про волонтерів системи БПД Полтавщини та з інформацією про їх діяльність можна ознайомитися у черговому випуску юридично-просвітницької газети.

Про свій шлях становлення як юриста у системі БПД та успішні практики захисту прав клієнтів розповідає очільниця Козельщинського бюро правової допомоги Аліна ЮРЧЕНКО у рубриці «Людина права»

Про найцікавіші роз’яснення правового характеру дізнавайтеся в постійних рубриках видання: сторінки «Адвокат консультує», «Фахівці системи БПД консультують» та «Консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД, переглянути відеоконсультації фахівців системи БПД.  

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записей не найдено.