Кременчуцька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кременчуцька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керуючого справами виконавчого апарату

Найменування державного органу: Кременчуцька районна рада, вул. Соборна, 14/23, місто Кременчук, Полтавська область, 39600.

Номера телефонів та адреса електронної пошти для довідок:

(0536) 742164, e-mail: 22543942@mail.gov.ua

Вимоги до кандидатів

Повинен знати Конституцію України, закрони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та інші закони України  з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правоі акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; основи регіонального управління, економіки та управління персолналом; основи права, політології та ринку праці; форми та методи роботи із засобами масової інформації; інструкцію з діловодства у відповілдному органі місцевого самоврядування; основи психології, економіки, фінансів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикети, основні програми роботи на комп'ютері.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

1)заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2)заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками;

3)дві фотокартки розміром 4x6 см;

4)копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєного вченого звання, присудження наукового ступеня;

5)копію документа, який посвідчує особу;

6)копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Прийом документів для участі в конкурсі буде здійснюватися протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу: з 16 липня 2021 року до 14 серпня 2021 року (до 17:15 год.) у кабінеті 203 адміністративної будівлі Кременчуцької районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записей не найдено.