Вічна пам'ять!

Сьогодні рідні, друзі та односельці проводжають в останню путь ветерана сільськогосподарського виробництва, колишнього депутата Кременчуцької районної ради багатьох скликань ПАЩЕНКА Івана Миколайовича, який 06 червня цього року на 83-му році пішов із життя, – добру, чуйну людину, надійного товариша, активного громадського діяча. Тяжке лихо спіткало сім’ю і всіх, хто добре знав Івана Миколайовича та працював разом з ним.

Народився і виріс Іван Миколайович у Рокитно-Донівці Недогарківської сільської ради Полтавської області. Після закінчення в 1954 році семи класів Недогарківської школи, працював на молочнотоварній фермі, а потому – у колгоспі «Іскра Леніна», що вже далеко пізніше був реформований у нині діючий сільськогосподарський кооператив «Іскра». У 1958 – 1959 роках навчався в Хорольському технікумі механізації сільського господарства, після успішного закінчення якого працював комбайнером у рідному колгоспі та за кілька років поповнив лави передовиків. Отримавши у 1974 році спеціальність техніка-механіка, пройшов шлях від майстра-налагоджувальника до заступника голови колгоспу та очолив партійну організацію колгоспу «Іскра Леніна». У 1985 році здобув вищу освіту в Полтавському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Учений сільського господарства» та став головою рідного колгоспу, біля керма якого стояв сімнадцять літ, а згодом, вийшовши на залужений відпочинок, пропрацював кілька років головою ревізійної комісії та інженером із техніки безпеки в СК «Іскра». Загалом роботі в рідному господарстві, на землі, що зростила його та щедро наділила силою життя, Іван Миколайович віддав 54 роки, за що й отримував численні медалі, урядові грамоти та шану односельців, які чотири рази обирали його депутатом Кременчуцької районної ради.

У пам’яті рідних, друзів, колег Іван Миколайович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, професіоналом з великої літери. Світла і вічна йому пам’ять…

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким, поділяємо біль і сум з приводу гіркої втрати.

Кременчуцька районна рада

Рада Кременчуцької районної організації ветеранів

Записей не найдено.