Спортивна Кременчуччина

Команда «Гарант» Кременчуцького району стала срібним призером Кубка України з футзалу серед ветеранів 50 років і старших, який проходив з першого по шосте червня в м. Одеса.

Збірна команда Полтавщини, до складу якої ввійшли спортсмени Кременчуччини, стала володарем кубка та золотих медалей у Всеукраїнських змаганнях ГО «ВФСТ «Колос» з футболу серед ветеранів 50 років і старших, які відбувалися у м. Приморськ з третього по сьоме червня.

В обласних змаганнях Територіальної організації «ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу команда Глобинської громади в змаганнях серед чоловіків посіла почесне І місце, а жіноча збірна стала срібним призером.

Гордість Кременчуччини – легкоатлет Ігор СЛЮСАРЕНКО з Кам'яних Потоків, який п’ятого червня в цьогорічних змаганнях «Карпатія-трейл» (с. Пилипці Закарпатської області) на дистанції 43,4 км (набір висоти 2830 м, рівень складності ІTRA) серед 189 учасників з результатом 5.21 посів IV місце і вже шостого червня на дистанції 21 км (набір висоти 1270 м) серед 240 учасників з результатом 2.20 замкнув п'ятірку найкращих.