Спортивні досягнення

12 травня в м. Полтава відбулась традиційна обласна Спартакіада серед депутатів усіх рівнів.

Честь нашого району на високому рівні представила депутатська збірна Кременчуччини.

Маємо переможні результати в особистих заліках, а саме:

Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ (Кам'яно-потоківська громада) – І місце з настільного тенісу серед чоловіків; Тетяна ТАРАПУНЕЦЬ (Семенівська селищна рада) – І місце з настільного тенісу серед жінок.

У підсумку – загальнокомандне ІІІ місце з настільного тенісу.

 

Тарас ЗІНЧЕНКО (Горішньоплавнівська міська рада) – І місце з шахів.

Нашим волейболістам не було рівних – маємо переможний кубок і почесне І місце. Представники Кременчуцької районної ради та Глобинської громади показали спортивну майстерність на волейбольному майданчику.

Бронзову нагороду маємо в змаганнях з міні футболу.

У результаті спільних зусиль, у підсумковому загальнокомандному заліку Кременчуцький район – бронзовий призер цьогорічної Спартакіади.

До складу збірної команди Полтавщини потрапили найкращі учасники змагань: Ян БІЛОУС, Олег ЮРЕНКО, Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ, Тетяна ТАРАПУНЕЦЬ, Тарас ЗІНЧЕНКО, Олексій ДОВГИЙ, Сергій ТАРАСОВ, Іван ЧЕРЕП та Сергій КРАВЧЕНКО. Саме вони будуть відстоювати честь Полтавщини на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в червні в м. Чорноморськ.

Слід відмітити Сергія КУДЕЛЮ, Миколу КНИША, Тараса ЗІНЧЕНКА, Сергія МОРОЗА та Місцевий осередок «ВФСТ «Колос» у Кременчуцькому районі, які забезпечили проїзд та організацію участі команди в даних змаганнях.