Правовий вісник. Новини. Закони. Коментарі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У березневій електронній версії газети читайте про те, як можна отримати безоплатну правову допомогу, не виходячи з дому, та скористатися послугами системи БПД завдяки мобільному застосунку «Безплатна правова допомога».

В Україні стартував проєкт «Волонтер БПД». У чому він полягає, як можна долучитися до нього та про його переваги для учасників читайте в черговому номері видання.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області ініціював проведення циклу правопросвітницьких вебінарів «Право знати». Про його мету, спікерів, тематику та дати проведення читайте в березневому випуску газети.

У рубриці «Думка спеціаліста» дізнайтеся про особливості колективних спорів, їх сторони та як їх урегулювати – про це розповідає Оксана Атаманюк, начальниця відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області

Про особливості, успіхи, перспективи подальшого розвитку Мачухівської громади розповідає Валерій Білокінь, голова Мачухівської ТГ.

Як клієнтів пробації та колишніх засуджених повертають у соціум за допомогою національної служби пробації? У рубриці «Інтерв’ю з експертом» інформує Олеся Савченко, начальниця Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, майор внутрішньої служби.

У рубриці «Актуальна тема» знайомтеся з інформацією як Управління поліції охорони захищає майнові права громадян.

Про врегулювання конфлікту інтересів у суді та аспекти етики читайте в рубриці «Новини від партнерів».

Про свій життєвий шлях та професійний досвід у системі безоплатної правової допомоги Полтавщини в рубриці «Людина права» розповідає очільник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів та адвокатів читайте в постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання – сторінка «Адвокат консультує», сторінка Регіонального представництва Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, консультації фахівців системи БПД та «WIKILEGALAID».

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!