З ювілеєм!

Сьогодні відзначає 70-літній ювілей знана і шанована в Кременчуцькому районі людина – Олександр Петрович Степаненко.

Народився Олександр Петрович 2 квітня 1951 року в с. Аркадіївка Яготинського району Київської області, але вже за рік їхня родина перебралась у невеличке село Сенча Лохвицького району, де і збігли дитинство та юність ювіляра.

Свою трудову біографію розпочав одразу ж після закінчення десятирічки: спочатку працював робітником на тутешньому бурякопункті, а згодом – учнем фрезерувальника на заводі «Рязсільмаш» у м. Рязань.

Після проходження дійсної військової строкової служби на Північному флоті втупив до Полтавського сільськогосподарського технікуму, який закінчив з відзнакою у 1975 році, одержавши спеціальність агронома-агрохіміка, і за направленням кілька років працював агрономом у колгоспі ім. Куйбишева в с. Максимівка Кременчуцького району. Продовжив свою трудову діяльність у кам’янопотоківському радгоспі імені Щорса, білецьківському «Більшовику», пронозівському радгоспі імені Крупської, обіймаючи посади бригадира, головного агронома, директора господарства.

10 квітня 1998 року депутатський корпус району більшістю своїх голосів обрав Олександра Степаненка головою Кременчуцької районної ради. За три скликання керівної діяльності з ініціативи Олександра Петровича й депутатського корпусу, в тісній співпраці з райдержадміністрацією та керівниками господарств на теренах району вдалося зробити чимало для розвитку сільськогосподарської галузі, утримання об’єктів соціально-культурної сфери та побутового обслуговування, для медицини та освіти, для газифікації та благоустрою наших кременчуцьких сіл. 12 років віддав Олександр Петрович служінню громаді району на нелегкій та відповідальній посаді голови районної ради, тому за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району рішенням шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання Степаненку Олександру Петровичу присвоєно звання «Почесний громадянин Кременчуччини».

У цей святковий день хочеться побажати ювіляру з гордістю й посмішкою згадувати прожиті роки, бути щасливим і радісним кожен новий день. Зичимо величезного здоров’я та енергії, достатку і благополуччя.

Добра Вам, Олександре Петровичу, щедрої долі, гармонії душі та довгих щасливих років життя!