Відбулася четверта сесія Кременчуцької районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 27 січня, відбулося пленарне засідання четвертої сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання, яке провів голова районної ради Антон САМАРКІН. У його роботі взяли участь депутати Полтавської обласної ради Ольга УСАНОВА, Ольга ВЕЛИЧКО, Олег ДЯДИК, представники Глобинської, Семенівської, Козельщинської, Новогалещинської, Піщанської, Кам’янопотоківської громад та представники засобів масової інформації.

Розпочавши роботу пленарного засідання, депутати прийняли порядок денний, виключивши з нього два питання, які, на їхню думку, необхідно доопрацювати, а також  внісши додатково до нього цілу низку питань, що потребують невідкладного розгляду.

Рішенням четвертої сесії восьмого скликання було прийнято районний бюджет Кременчуцького району на 2021 рік у новій редакції, а також внесено зміни до Семенівського та Глобинського районних бюджетів на 2020 рік і затверджено звіти про виконання останніх у 2020 році.

Без обговорення та зауважень підтримали цього дня депутати питання, які були вивчені та обговорені на спільному засіданні постійних депутатських комісій 21 січня і стосувалися передачі закладів освіти, охорони здоров’я, культури, архівних установ у власність Козельщинської, Новогалещинської, Семенівської, Глобинської, Градизької громад, щоправда, стосовно останньої, то питання передачі у її власність майна відділу освіти Глобинської РДА було зняте з розгляду на доопрацювання, оскільки викликало деякі заперечення з боку представників Глобинської міської ради.

Досить жваве обговорення викликали питання, які стосувалися передачі майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», в комунальну власність Кременчуцької міської територіальної громади та Кам’янопотоківської громади, а також передачі останній прав засновника даного підприємства. Рішення по цих питаннях були прийняті лише після повторного голосування.

Одноголосну підтримку отримали рішення про звернення депутатів до відповідних органів і структур щодо ремонту ділянки траси територіального значення Т1736 та до Полтавської обласної ради стосовно передачі в комунальну власність Кременчуцької міської ради майна ПОКП «Полтавафарм».

Загалом сьогодні рада розглянула та прийняла рішення по 31 питанню.