Внесено зміни до розпорядження про скликання чергової сесії

Розпорядженням голови районної ради внесено зміни до розпорядження № 57-р від 09.12.2020р. "Про скликання другої сесії районної ради восьмого скликання". Відповідно до розпорядження № 60-р від 21.12.2020р.:

1. Скликається пленарне засідання третьої сесії районної ради восьмого скликання 24 грудня 2020 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради, що знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23.

2. На розгляд ради пропонується винести питання:

1)Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2019 – 2020 роки.

2)Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

3)Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013 – 2020 роки.

4)Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2018 – 2020 роки.

5)Про внесення змін до районної комплексної Програми «Профілактики правопорушень на 2017 – 2020 роки».

6)Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2020 рік.

7)Про затвердження змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».

8)Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 26.11.2020р. «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та умови оплати праці голови Кременчуцької районної ради».

9)Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 26.11.2020р. «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та умови оплати праці заступника голови Кременчуцької районної ради».

10)Про структуру, штатну чисельність та видатки на оплату праці виконавчого апарату Кременчуцької районної ради.

11)Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

12)Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

13)Про районний бюджет на 2021 рік.

14)Про надання дозволу на передачу майна методичного кабінету з балансу сектору культури райдержадміністрації у власність Піщанської територіальної громади.

15)Про припинення Кременчуцької районної централізованої бібліотечної системи шляхом ліквідації та надання дозволу на передачу майна централізованої бібліотечної системи з балансу сектору культури райдержадміністрації у власність територіальних громад.

16)Про вихід зі складу засновників Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І ступеня Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на передачу майнового комплексу Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І ступеня Кременчуцької районної ради Полтавської області зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

17)Про вихід зі складу засновників Ялинцівського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на передачу майнового комплексу Ялинцівського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради Полтавської області зі спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

18)Про затвердження оцінки майна.

19)Про затвердження Переліку майна першого типу та другого типу, балансоутримувачем якого є комунальне некомерційне підприємство Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».

20)Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Ялинці Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

21)Різне».