Відбулася позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 17 грудня, відбулася друга позачергова сесія Кременчуцької районної ради восьмого скликання під головуванням Антона САМАРКІНА.  Участь у роботі сесії взяли 52 депутати районної ради, а також депутат Полтавської обласної ради Ольга УСАНОВА, представники Глобинської, Козельщинської, Семенівської районних рад, районної державної адміністрації, Кам’янопотоківської об’єднаної територіальної громади.

До порядку денного сесії, перш за все, були включені питання, по яких згідно з чинним законодавством необхідно було прийняти рішення саме на другій сесії районної ради. Це питання «Про Регламент Кременчуцької районної ради восьмого скликання», «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання», «Про президію Кременчуцької районної ради восьмого скликання», а також питання, які стосуються початку реорганізації Глобинської, Козельщинської та Семенівської районних рад. Першим рішенням, яке цього дня прийняли депутати, було затверджено Положення про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання, утворено ці комісії та затверджено їхній персональний склад та обрано голів комісій. Відповідно до прийнятого рішення у восьмому скликанні в районній раді працюватимуть сім постійних депутатських комісій.

Потому в пленарному засіданні головуючий оголосив перерву, під час якої постійні комісії провели свої перші засідання, на яких обрали заступників голів та секретарів, після чого зібралися на спільне засідання для розгляду та обговорення питань, які були включені до проєкту порядку денного. Найбільш жваве обговорення викликало питання «Про Регламент Кременчуцької районної ради восьмого скликання», проте його було рекомендовано комісіями розглянути на пленарному засіданні сесії, як і низку інших питань, що були запропоновані проєктом порядку денного.

Після перерви депутати продовжили сесійну роботу. До проєкту Регламенту Кременчуцької районної ради восьмого скликання депутатами було запропоновано ряд змін, проте не всі отримали одностайну підтримку, але в підсумку більшістю голосів цей нормативно-правовий акт, що встановлює порядок діяльності районної ради, був прийнятий.

Неодностайними у прийнятті рішення були депутати і щодо зміни юридичної адреси районної ради, хоча більшість депутатів віддали свої голоси за те, щоб остання змінила адресу своєї реєстрації. Рішення про внесення змін до показників бюджету району, яке стосувалося здебільшого виділення додаткових коштів на утримання установ на організацій району, отримало одноголосну підтримку. Бажаючих виступити в «Різному» цього дня не було.