Відбулася 35 сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання

Сьогоднішній день, 22 вересня, видався досить плідним у роботі депутатів Кременчуцької районної ради сьомого скликання: було проведено засідання президії районної ради, спільне та профільні засідання постійних депутатських комісій, а також пленарне засідання 35 сесії. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій ПИРОГ, керівники підприємств і установ району, представники засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій ДРОФА.

У ході роботи сесії депутати затвердили порядок денний, включивши до нього цілу низку додаткових питань. Загалом депутати розглянули та прийняли рішення по 29 питаннях, які стосуються затвердження звіту за півріччя про виконання районного бюджету, внесення змін до показників останнього, а також внесення змін та доповнень до ряду районних програм, надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад району тощо.

Цього дня депутати були проінформовані про діяльність органів прокуратури та Національної поліції на території Кременчуцького району протягом шести місяців поточного року.

На розгляд депутатів також був винесений проєкт рішення щодо використання революційного прапору на території району, який викликав досить жваве обговорення, проте навіть після переголосування не набрав потрібної кількості голосів.

По закінченню пленарного засідання профільні депутатські комісії відповідно до річного плану роботи районної ради розглянули питання щодо ходу виконання районних програм.