Вітання 100-літній ювілярці

Довгожителі – це жива історія нашого краю, це життєва мудрість, багатий досвід, а головне – незламність перед життєвими випробуваннями, що є зразком для наслідування.

Роки радісні й тяжкі, святкові й буденні, насичені подіями та  непередбачуваними змінами, бачила у своєму житті жителька с.Омельник Кременчуцького району Єлизавета Данилівна Трушевська, яка 15 серпня зустрічатиме свій 100-ий день народження.

За сто літ Єлизавета Данилівна пережила багато: і колективізацію, і голод 33-го, і лихоліття війни, після закінчення якої аж до виходу на пенсію добросовісно працювала в колгоспі,  але постійно жила з вірою та сподіваннями на те, що Бог завжди допоможе й підтримає у важкі хвилини, і щирою молитвою просила у Всевишнього спасіння й підтримки.

Напередодні славного ювілею від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто хочеться побажати дорогій ювілярці міцного здоров’я і родинного затишку, відчуття повноти та неповторності життя! Бажаю зустріти ювілей у доброму настрої поруч із дорогими і близькими людьми! Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність та вміння творити добро!

З повагою,                                                            голова районної ради Андрій ДРОФА