Відбулася 34 сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання

25 червня відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій ПИРОГ, керівники підприємств і установ району, представники засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій ДРОФА.

У ході роботи сесії депутати затвердили порядок денний, включивши до нього низку додаткових питань, серед яких були питання «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації щодо включення селища міського типу Власівка Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області», «Про внесення змін до районної Програми покращення умов обслуговування населення Кременчуцького району комунальним некомерційним підприємством Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2018 – 2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017 – 2021 роки», «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді у 2020 році», «Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кременчуцькому районі на 2020 – 2022 роки», «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Петрашівка Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області, що розміщене в Кременчуцькому районі Полтавської області» та «Про затвердження розпоряджень голови районної ради».

Загалом депутатами цього дня було розглянуто та прийнято рішення по вісімнадцяти питаннях, які стосувалися затвердження звітів про виконання районного бюджету, внесення змін до показників останнього, а також внесення змін та доповнень до ряду районних програм.

У «Різному» виступив депутат районної ради Дмитро КОЛОТІЄВСЬКИЙ, який підняв питання стану доріг у районі, роботи районного ЦНАПу, районного центру ПМСД тощо.