Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

У зв’язку з відсутністю кворуму для проведення пленарного засідання 34 сесії районної ради 7 скликання депутатами було прийняте рішення провести спільне засідання постійних комісій. Повноважними були три постійних комісії: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Головував на засіданні за одностайним рішенням депутатів Ігор БЛИЗНЮК. У ході засідання депутатами були розглянуті питання, що стосуються змін до низки районних програм.

На спільному засіданні постійних комісій районної ради були присутні представники громади смт Власівка м. Світловодськ Кіровоградської області, від імені яких виступили Анатолій БАБАЧЕНКО, селищний голова, та Володимир БАЛА, які звернулися до депутатського корпусу районної ради з проханням підтримати громаду в її прагненні повернутися до складу Кременчуцького району.

Також на засіданні виступила жителька с. Рокитне Олена ЧИНЧИК, яка, переймаючись долею дітей з особливими потребами, просила депутатів звернути увагу на роботу інклюзивно-ресурсного центру «Надія», що знаходиться в с. Демидівка Омельницької об’єднаної територіальної громади і повинен надавати психолого-педагогічну допомогу та послуги з фізичної реабілітації дітей, які того потребують.

Загалом депутати цього дня плідно попрацювали, потановивши у подальшому розглянути питання, що обговорювалися, на пленарному засіданні сесії районної ради.