Готуємося до бюджету участі Полтавської області

Уже кілька років поспіль, щорічно, на теренах Полтавської області проходить конкурс проєктів бюджету участі та обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. Оскільки незабаром - 20 липня -  розпочнеться збір проєктів бюджету участі, а також уже триває (до 1 жовтня) прийом проєктів розвитку територіальних громад, сьогодні, 30 червня, в приміщенні Кременчуцької районної ради відбувся семінар за участю начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради Ірини БЕРЕЗОВОЇ та її заступниці Олесі ДРОБОТЕНКО. 

Семінар саме і був присвячений конкурсу, що проводиться у рамках реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 - 2020 роки», та обласному конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Учасники семінару, а це були представники об’єднаних територіальних громад, сільських рад району, а також Кременчуцької міської ради, отримали консультацію та практичні поради щодо підготовки та порядку подання проєктів для участі в конкурсах.

У ході семінару Ірина БЕРЕЗОВА та Олеся ДРОБОТЕНКО надали вичерпну інформацію і дієві поради щодо написання проєктів, зупинившись на всіх його етапах, та відповіли на запитання, що цікавили учасників семінару, а також побажали їм творчого натхнення й успіхів у написанні проєктів та участі в конкурсах.