Запровадження інституту кар’єрного радника

Державною службою зайнятості з 1 січня 2019 року впроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Головним завданням кар’єрних радників є підвищення конкурентоспроможності безробітних та шукачів роботи для швидкого та якісного їх працевлаштування.

Для вирішення питання працевлаштування, за необхідності, кар’єрний радник здійснює такі заходи:

  • надає безробітним інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;
  • пропонує взяти участь у семінарах із техніки пошуку роботи;
  • організовує тренінги щодо побудови кар’єри та професійного розвитку;
  • навчає навичок самопрезентації;
  • допомагає у складанні професійного резюме та в написанні супровідних листів роботодавцям.

Для сприяння якнайшвидшому працевлаштуванню безробітних кар’єрний радник пропонує безробітному взяти участь у ярмарках та міні-ярмарках вакансій, днях відкритих дверей центру зайнятості (а також підприємств, навчальних закладів), спрямованих на зайнятість та працевлаштування.

Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!

За більш детальною інформацією звертатися за посиланням:

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/KremenMRCZ/