Фінал обласних сільських спортивних ігор "Кращу спортивну громаду Полтавщини 2019 року"

 15 червня в с.Засулля Лубенського району пройшов фінал обласних сільських спортивних ігор на "Кращу спортивну громаду Полтавщини 2019 року".
Кращі спортивні громади Полтавщини змагались у таких видах, як волейбол, міні-футбол, шашки, гирьовий спорт і естафета "Тато, мама, я-спортивна сім'я".
Піщанська, Пришибська, Новознам'янська і Недогарська громади Кременчуцького району на достойному рівні продемонстрували свою спортивну міць і витривалість. 
Хочеться відмітити, що Новознам'янській громаді вдалося ввійти в десятку кращих, посівши 7 місце в загальнокомандному заліку серед 26 команд, а її канатчикам не було рівних. Жоден суперник не зміг протистояти і встояти перед нашими богатирями. Уже 11 років поспіль у змаганнях з перетягування канату- новознам'янська збірна посідає почесне перше місце.
І особлива гордість - за вправного володаря тенісної ракетки Юрія Прокопенка з Пришибськоїться громади. Цьогоріч, він бронзовий призер в особистому заліку.
Хочеться висловити подяку за підготовку команд головам територіальних громад: Городянко Валентині Іванівні, Пащенко Вірі Костянтинівні, Кобці Ірині Михайлівні, Красницькому Олександру Петровичу та його заступнику Компанійцю Василю Анатолійовичу, який особисто приймав участь в даних змаганнях.