Салівська сільська рада

Офіційний веб-сайт Салівської сільської ради - http://salovka.pl.ua

 

Рішення сесій

1. Рішення 46 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки". (опубліковано 29.01.2015 р.)

2. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про   затвердження ставок  земельного податку та розміру орендної плати на відповідний рік" 

3. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Салівської сільської ради на відповідний рік"

4. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про орендну плату за землі на території Салівської сільської ради на відповідний рік"

 5. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів", "Аналіз  регуляторного впливу проекту рішення Салівської сільської ради «Про встановлення ставки акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»

6. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про місцеві податки і збори на території Салівської  сільради  на 2016 рік", Аналіз  регуляторного  впливу до  проекту  рішення  Салівської сільської ради «Про місцеві податки і збори на території Салівської сільської ради на 2016рік»

7. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

8. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про встановлення  фіксованих  ставок  єдиного  податку для фізичних  осіб-підприємців на  території Салівської сільської ради"Положення про єдиний податок"

9. Рішення 50 сесії Салівської сільської ради шостого скликання "Про транспортний податок", "Положення про транспортний податок"

 

 

Регуляторна політика

1.  

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ-ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ СЕСІЇ  САЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2015 РОЦІ

 

    Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,виконавчий комітет Салівської сільської ради  повідомляє про оприлюднення проектів рішень та рішень сесій Салівської сільської ради з  аналізом їх регуляторного впливу:

-          проект рішення «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Салівської сільської ради  на 2015 рік.»;

-          проект рішення «Про затвердження плану діяльності  з  підготовки регуляторних актів на 2015 рік»;

-          проект рішення « Про затвердження Програми зайнятості населення Салівської сільської ради на 2015 рік»

-          рішення «Про встановлення  фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території  Салівської сільської ради.»;

-          рішення « Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних товарів.»

-          рішення «Про транспортний податок».

-          рішення «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Салівської сільської ради на 2015  рік».

-          Рішення «Про затвердження ставок земельного податку с.Салівка, с.Карпівка, с.Петрашівка с,Махнівка Салівської сільської ради  на 2015 рік.

-          рішення «Про орендну плату за землі на території Салівської сільської ради на 2015 рік.»

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за  адресою: 39752 с.Салівка , вул.Леніна,45 Кременчуцького району Полтавської області;

- Салівська сільська рада ( тел.73-33-40,73-33-42);

- факсом 73-33-42;

- електронною поштою: ssr@km.pl.ua

          Із  повним текстом проектів рішень і  додатків до них, положень до рішень можна  ознайомитися щоденно з 8.00 до 17.15 год.Перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних у приміщенні сільської ради на  дошці оголошень за адресою: с.Салівка,вул.Леніна,45 Кременчуцького району Полтавської області (73-33-42).

 

 

Секретар Салівської сільської ради                        В.К.Сорока